Apartament w centrum Poznania z widokiem na Ratusz

Najlepszy apartament w centrum Poznania, znajdujący się przy płycie Starego Rynku, z widokiem na piękny, renesansowy Ratusz. Poczuj się wyjątkowo i wynajmij apartament.

Jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć apartament, który cieszy się tak dużą ilością pozytywnych opinii. Nowoczesne, przestronne pokoje dwuosobowe o najwyższym standardzie. Urządzone z myślą o luksusie, na który zasługują nasi goście. Komfort i relaks zapewniają niezwykle wygodne łóżka, duże przeszklone łazienki, które z pewnością umilą Twój pobyt w naszym hotelu. Niespotykaną prywatność i swobodę możesz odczuć dzięki wygłuszeniu zamontowanemu w naszym obiekcie. Mocną stroną naszego apartamentu jest niepowtarzalny widok na płytę Starego Rynku, wokół którego rozpościerają się malownicze kamienice skrywające bogatą historię. Zachwycająca swoim nadzwyczajnym wyglądem, renesansowa wieża poznańskiego Ratusza to niewątpliwie niezapomniany widok dla każdego. Nasz apartament w centrum Poznania to świetny wybór, zarówno na podróż służbową, jak i krótki wyjazd prywatny z rodziną lub przyjaciółmi. To dlatego tak wiele osób nam zaufało i skorzystało z naszych usług, a dowodem są ich opinie.

apartament w centrum poznania  

Apartament w centrum poznania to wygoda podczas zwiedzania

Dzięki położeniu tuż przy Starym Rynku, atrakcje turystyczne są na wyciągnięcie ręki. Odwiedzenie Muzeum Narodowego, Zamku Królewskiego czy Makiety Dawnego Poznania to zaledwie minuta spacerem. Spokojny hostel położony przy wąskiej, brukowanej ulicy i ciche, klimatyczne kawiarnie nadają okolicy wyjątkowego uroku, który wprawia w pozytywny nastrój. Na fana kulinariów czeka szeroki wachlarz możliwości, ponieważ w bliskim sąsiedztwie naszego obiektu znajdują się dziesiątki restauracji, serwujących zarówno tradycyjne Polskie dania, jak i nowoczesne potrawy. Po całej dzielnicy rozsiane są bary z wódką i piwiarnie, a także kluby z muzyką elektroniczną, jazzem i salsą. Dojazd na lotnisko czy dworzec PKP jest prosty i przyjemny, ponieważ okolica ma świetny dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości zaledwie 1km od hostelu znajduje się dworzec kolejowy Poznań Garbary, dlatego planując przyjazd pociągiem, polecamy wysiąść właśnie tam. Zarezerwuj nasz pokój już teraz, klikając w link.